Jak wiemy moda ślubna to trudny temat, ponieważ nigdy nie wiadomo co na siebie założyć w taką okazję. Nie licząc oczywiście pary młodej, która ma z góry przydzielone kreacje. Jednak w przypadku wielu gości jest to wielki dylemat, ponieważ nie wiemy czy można założyć coś luźniejszego czy raczej trzeba założyć na siebie rygorystycznie wybrane ubrania, które zakładał i będzie zakładał każdy gość na ślubie i weselu.

Oczywiście w dzisiejszych czasach moda ma to do siebie, że ludzie wybierają to, co im się podoba, a nie to co zostało wymyślone na szczególne okazje. Dlatego tak wiele młodych ludzi wybiera luźne ciuszki, zamiast garniturów czy obcisłych sukienek. Chciałbym Wam przedstawić kilka pomysłów, co założyć na ślub i wesele. Zaczynając, nie ma sensu wspominać o takich ubraniach, jak suknie ślubne czy garnitury i smokingi, które założą odpowiednio panna i pan młody. Dlatego przejdziemy od razu do świadków, którzy mimo panującej mody powinni również zakładać garnitury i piękne suknie, ponieważ po parze młodej są najważniejszymi uczestnikami wesela. Oczywiście dalsza część gości, jak na przykład rodzice państwa młodych, znajomi czy reszta rodziny styl, jaki wybierze zależy od nich.

Może to być coś naprawdę ciekawego i oryginalnego, aby pokazać innym uczestnikom, że można założyć coś fajnego, ale nie koniecznie bardzo eleganckiego na takie okazje. Zapewne na drugi dzień, czyli tak zwane poprawiny osoby przyjdą ubrane luźno i swobodnie zainspirowane właśnie tym strojem, który założyliśmy na wesele. Oczywiście każdy zrobi tak, jak chce, ale ja polecam właśnie tak dobierać ciuchy.