Organizując przyjęcie – nie ważne jakiego typu i dla jak dużej ilości osób, jeśli chcemy się dobrze bawić przy najlepszej muzyce, to koniecznie powinien zostać zatrudniony DJ wodzirej. Pamiętajmy tutaj jednak, żeby wybrać doświadczonego i polecanego DJ’a wodzireja, a nie pierwszą lepsza osobę, bo może okazać się, że trafimy na kogoś kto w ogóle nie spełni naszych oczekiwań.

Od razu zacznę od wskazania kogoś kto jest po prostu stworzony do organizowania zabawy. DJ wodzirej Dominik Szymoniak z Exclusive Djs – https://exclusivedjs.pl/ – to człowiek wręcz stworzony do robienia imprez. Jako popularny DJ wodzirej w Krakowie na brak ofert zdecydowanie nie narzeka i czasem trzeba poczekać u niego na wolny termin. Jednak mnie to ani trochę nie dziwi. Widziałem co potrafi zrobić jako DJ na wesele – grał na dwóch weselach, na których byłem gościem i powiem szczerze nie widziałem osoby, która byłaby zawiedziona jego usługą.

Człowiek pracujący jako DJ wodzirej musi być otwartą, wesołą, lubiącą zabawę i niezwykle wszechstronną osobą. Często potrafi nawet w pojedynkę bawić gości muzyką, grą świateł i zabawnym słowem. Dzięki niemu zabawa weselna staje się atrakcyjniejsza również dla dzieci, a długie godziny spędzone na sali nie będą się dłużyć małoletniemu, bo wodzirej to animator, który zadba o to, aby dzieci kreatywnie spędziły czas podczas wesela.

Wydaje mi się, że to właśnie wszechstronność jaką obdarzony jest dobry DJ wodzirej sprawia, że tak chętnie zaczynamy stawiać na DJ’a w kontekście obsługi wesela. Więcej osób zaczyna dostrzegać, że DJ na wesele będący jednocześnie wodzirejem jest wstanie stworzyć lepszą zabawę niż ktokolwiek inny. Nie wiem jakie Wy macie z tym doświadczenie, ale według mnie DJ wodzirej to idealny kandydat na rozruszanie każdej imprezy, nie tylko wesela.