Dzień ślubu to dzień na tyle wyjątkowy, że warto zadbać o to, by go odpowiednio uwiecznić. Chodzi tu oczywiście o fotografię, która najlepiej zatrzymuje piękno i magię chwili. Oczywiście dziedziną tą musi zająć się konkretnie dedykowany fotograf ślubny, który ma doświadczenie i wie jak powinna być wykonywana fotografia ślubna oraz dysponuje pozwoleniem na wykonywanie zdjęć w kościele.

Chcąc by nasz fotografia ślubna była wyjątkowej urody musimy powierzyć zdjęcia fotografowi doświadczonemu w fotografii właśnie tego typu. Jeśli spojrzymy na Tarnów to fotografia ślubna w wykonaniu http://www.SlawekStelmach.com/ powinna spełnić nasze oczekiwania. Sławek to idealny kandydat na fotografa ślubnego i jeśli planujemy zdjęcia w okolicy miast jak wspomniany Tarnów lub też Bochnia czy Nowy Sącz to warto o nim pomyśleć.

Wracając do tematu artykułu, na co jeszcze zwracać uwagę wybierając fotografa? Otóż musi on dysponować odpowiednim sprzętem, ale także wyczuciem odnośnie dobrego ustawienia się, odpowiedniego złapania kadru, wykonania zdjęcia we właściwym momencie i tak dalej. Taka wysokiej jakości fotografia ślubna, wykonana w urzędzie stanu cywilnego, w kościele, czy na sali weselnej, stanowią wspaniałą pamiątkę.

Najprzyjemniej ogląda się jednak takie sesje ślubne wykonane w plenerze. Zazwyczaj do tego celu wybiera się jakieś ładne otoczenie, które charakteryzuje się dużą ilością zieleni, ciekawym krajobrazem, a także interesującymi budowlami. Często jest to jakiś kompleks leśny lub park, albo na przykład okolica nad jeziorem. W każdym razie, oprócz oczywiście tła, bardzo dużą rolę odgrywa tu odpowiednie zaaranżowanie póz państwa młodych i to jest już zadanie dla fotografa.

Dodatkowo, przy wykonywaniu takich zdjęć w plenerze często wykorzystywane są dodatkowe akcesoria, może to być bukiet kwiatów, może być butelka szampana lub wina i kieliszki, może być koszyk piknikowy, albo jakieś zupełnie humorystyczne dodatki, jak na przykład tabliczki ukazujące śmieszne hasła, związane ze ślubem i małżeństwem.