Fotobudka jest uznawana za wartościowy dodatek podczas licznych imprez firmowych, wesel oraz innych wydarzeń rodzinnych czy kulturalnych. Nic dziwnego – fotobudka to miła pamiątka i dużo frajdy dla uczestników. Dla osób, które jeszcze nie miały okazji spotkać się z koncepcją fotobudki, szybko tłumaczę, czym ona jest.

Fotobudka to urządzenie, które wykonuje zdjęcia (seryjne) i od razu je drukuje, choć można je także zapisać na płytę cd lub pendrive. Ważne, że zdjęcia można spersonalizować i uatrakcyjnić dzięki dodaniu tła okolicznościowego oraz użyciu podczas wykonywania zdjęć kilku śmiesznych gadżetów, z całej masy przygotowanych tematycznych rekwizytów, jak wąsy, tabliczki z napisami, okulary, kapelusze, itp., które dołączane są do wynajmowanej fotobudki.

Wynajem fotobudki na imprezę okolicznościową jest wyjątkowo prosty. Obecnie w większych miastach jak Kraków można znaleźć wiele firm, które zajmują się obsługą fotobudek. Wystarczy wpisać w Google lub inną wyszukiwarkę dla przykładu: „fotobudka Kraków lub wynajem fotobudki Kraków” i powinny pojawić się nam konkretne wyniki. Fotobudki zazwyczaj wynajmowane są na godziny, a na miejscu montażem i obsługą zajmuje się wyznaczona do tego osoba. Ceny wahają się w okolicy 500 – 700 zł za dwie godziny.

Przy wynajmie fotobudki zwróć uwagę, kto pokrywa koszty transportu – zazwyczaj ten wydatek powinien stać po stronie firmy wynajmującej fotobudkę, ale najlepiej się upewnić. Warto również sprawdzić, czy firma wynajmująca fotobudkę ustala limit wywoływanych zdjęć, po którego przekroczeniu należy uiścić dodatkową dopłatę, a także ile rekwizytów jest w stanie zapewnić.

Szukasz sprawdzonej fotobudki do wynajęcia? Ta fotobudka – http://uwagaleciptaszek.pl/fotobudka-krakow.html – jeśli chodzi o Kraków będzie trafionym wyborem!