Jeśli szukasz unikatowych rozwiązań oświetleniowych do swojego ogrodu, które zachwycą cię i wzbudzą zazdrość sąsiada, warto zwrócić swoją uwagę w stronę oświetlenia Led. Świecąca kostka brukowa LED jest innowacyjną formą podświetlenia terenów brukowanych, więc zamontujesz ją w chodniku na ścieżce prowadzącej przez ogród czy na swoim podjeździe.

Specjalnie zaprojektowany wygląd w różnych wersjach i rozmiarach sprawia, że kostki brukowe idealnie dopasowują się do dowolnego rodzaju posiadanej już kostki. Jako źródło światła zostały wykorzystane diody LED, które został tak porozmieszczane, by uniknąć efektu widocznych punktów świetlnych. Kostka pięknie świeci na całej swojej powierzchni i robi ogromne wrażenie. Kolejną bardzo fajną funkcją kostek brukowych Led jest wykorzystanie technologii ściemniania, dzięki której możemy swobodnie regulować intensywność podświetlenia. Możemy rozjaśnić, kiedy jest bardzo ciemno lub ściemnić, kiedy chcemy uzyskać delikatny efekt półmroku. Kostki wykonane zostały z trwałego materiału wytrzymałego na duży nacisk i ścieranie w identycznym stopni co tradycyjna kostka brukowa.

Kostka Brukowa Led zasilana jest bezpiecznym napięciem 12V a źródło światła LED jest szczelnie zamknięte w obudowie. Kostka charakteryzuje się wysoką klasą szczelności, jest zatem odporna na warunki atmosferyczne – wilgoć, wodę, niską/wysoką temperaturę. Kostki dostępne są nie tylko w wersji białego światła, ale również w wersji RGB co daje nam kolejne niezliczone możliwości oświetlenia miejsc brukowanych. Kolory zmieniamy banalnie prostym w obsłudze pilotem, więc zmiana koloru nie będzie problemem nawet dla małego dziecka, za to efekt jest spektakularny.