Gdy decydujemy się na budowę własnego domu chcemy, aby jego wnętrze było nie tylko funkcjonalne, ale i odzwierciedlało nasze preferencje. Oczywiście nie każdy z nas orientuje się, jakie są najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz. Dlatego warto zwrócić się o pomoc do specjalisty.
Jak znaleźć dobrego architekta wnętrz?
W dobie Internetu nie jest to wcale takie trudne. Wystarczy w pole wyszukiwarki wpisać odpowiednią frazę, na przykład wykończenie wnętrz (Kraków – LITBUD). Po kilku sekundach na naszym ekranie pojawi się długa lista wyników.

Fachowiec pomoże wpasować obecnie obowiązujące trendy do naszego gustu. Obecnie bardzo popularne jest łączenie starych mebli ze współczesnymi projektami. Wielkim powodzeniem cieszy się wzornictwo z la pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Pomimo upływu kilkudziesięciu lat te meble nadal zachwycają nowoczesną i elegancką formą. Posiadacze zasobniejszych portfeli mogą zdecydować się na zakup antyków, które nadadzą klasy każdemu wnętrzu.

Przed domem

Równie ważne jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni przed domem. Dobrym rozwiązaniem jest kostka brukowa, która występuje w wielu kolorach i kształtach. Dzięki temu możemy na naszym podjeździe stworzyć nawet najbardziej fantazyjne wzory. Ograniczają nas właściwie jedynie pojemność naszego portfela oraz powierzchnia działki.