Przypinki lub inaczej buttony oraz badziki to mała informacja na znaczku przypiętym do klapy lub do sukienki. Idąc na imprezę, ślub, maturę, biorąc udział w danej konferencji czy jakimś przedsięwzięciu dostajemy czasami takie właśnie plakietki. Te małe emblematy, które oznaczają nas na daną chwilę są bardzo przyjemne i przypominają nam potem o imprezie lub wydarzeniu, w którym braliśmy udział.

Co istotne, przypinki reklamowe mogą informować tylko o dacie wydarzenia, nazwie, mogą być odzwierciedleniem logo jakiejś firmy lub danego eventu. Obrazki na nich są zawsze kolorowe, informacje zwięzłe a przy tym odporne na UV i warunki pogodowe. Buttony informacyjne nie niszczą się, nie płowieją i utrzymują swoją treść jak najdłużej. Przypinki reklamowe to także gadżety pamiątkowe, które stają się czasem egzemplarzami kolekcjonerskimi.

W ofercie producentów produkujących badziki często są także buttony na magnesach, które mogą służyć jako magnesy na lodówkę oraz nierzadko wytwarzają również kotyliony ślubne lub maturalne, plakietki naszywane. Wszystkie te produkty zawsze produkowane są jako produkty najlepszej jakości i nic z tego, że są to elementy małe. Badziki i butony zawsze trafiają do jak największej liczby odbiorców. Są przekazywane podczas różnego rodzaju eventów jako wejściówki do danych pomieszczeń lub jako wizytówki dla uczestników danych imprez.

Tak więc widać, że ta mała forma reklamy jest zawsze popularna, zawsze cieszy i raduje i jest bardzo miła i przyjemna. Fajnie jest z jakiejś konferencji mieć pamiątkę reklamową w formie przypinki reklamowej.