Gruzja to małe państwo leżące nad Morzem Czarnym i sąsiadujące z Rosją. Jeśli chodzi o (zob czajkatravel.pl) jest coraz częściej wybieranym kierunkiem na wakacje z kilku powodów.

Podstawową zaletą wczasów w Gruzji jest panujący tam klimat. Kogóż nie kuszą bowiem wysokie temperatury i gorące morze. Jednakże, wczasy w Gruzji to nie tylko opalanie się na plaży i kąpiele w błękitnej wodzie. Jadąc na wakacje do Gruzji warto wykupić dodatkowe wycieczki Gruzja bowiem ma wiele do zaoferowania jeśli chodzi o światowej sławy zabytki.

Punktem obowiązkowym wycieczki do Gruzji jest Tbilisi. Miasto to jest połączeniem nowoczesności ze starą, zabytkową już architekturą. W ostatnich latach w Tbilisi odbywało się wiele prac mających na celu renowację miasta. Dzięki temu dziś możemy podziwiać to piękne miasto w nowej odsłonie.

Podczas Wczasów w Gruzji, warto również opuścić zatłoczone Tbilisi oraz pełne turystów wybrzeże. Tym co według wielu podróżujących jest bowiem w tym państwie najlepsze jest wieś. Gruzińska wieś posiada niepowtarzalny klimat. Wakacje na wsi w Gruzji to szansa na spróbowanie tamtejszych specjałów, w tym oczywiście wina, które znane jest przecież dosłownie na całym świecie.