Co Wy na to, aby ktoś Was zamknął w pokoju i dał Wam na uwolnienie się z tego zamknięcia tylko godzinę? Jakbyście zareagowali? Pewnie wesoło, o ile oczywiście będzie to tylko escape room, jakich pełno ostatnio w naszym kraju. Kraków jest jednym z miast, gdzie można znaleźć takie pokoje zagadek i trzeba przyznać, że cieszą się one dużym zainteresowaniem. Gra typu escape game przypadła wielu naszym rodakom do gustu.

Wiele osób uważa, że pokój zagadek to nawet jedna z najlepszych rozrywek, na jakie można się zdecydować, w szczególności, jeżeli za oknem nie dopisuje pogoda i narzeka się na nudę. O co w tym wszystkim chodzi? Razem z grupą przyjaciół dajecie się zamknąć w pokoju zagadek o dowolnej tematyce i musicie rozwiązać szereg różnorodnych zagadek, aby móc się uwolnić. Macie na to wszystko mniej więcej godzinę, dzięki czemu aby udało Wam się osiągnąć sukces musicie się sprężać.

Czy uda Wam się opuścić w porę escape room? Zależy to od Waszych głów oraz od tego, czy umiecie ze sobą współpracować. Jest to naprawdę doskonała propozycja na sprawdzenie swoich umiejętności współpracy w grupie. Wiele firm w ostatnim czasie, w takich właśnie miejscach urządza swoje imprezy integracyjne. Pracownicy mogą się przekonać o tym, czy umieją również ze sobą współpracować poza murami firmy.

Escape room to naprawdę doskonały sprawdzian dla Waszych umiejętności szybkiego i logicznego myślenia oraz odpowiedniej współpracy. Współpracy, ponieważ nie jest to rozrywka dla jednej osoby, tylko minimum dla dwóch, trzech, a maksimum nawet ośmiu czy dziesięciu. Każdy pokój zagadek, w tej kwestii może mieć zupełnie inne wytyczne odnośnie ilości osób.

www.LostRoom.pl – Escape Room Kraków, ul.Kremerowska 5